O nás

Společnost ATRACT CONSULTING s.r.o. je poradenská a vzdělávací instituce, která svou činnost realizuje zejména na území Moravskoslezského a Olomouckého kraje. Na trhu působí od roku 1994, nejdříve jako mediální agentura ATRACT s.r.o., která se postupně na základě získaných znalostí a zkušeností vyprofilovala ve společnost, která svým klientům nabízí komplexní odborné služby a servis.

S podporou a zázemím ostravské advokátní kanceláře Rybář&Vepřek a pražské advokátní kanceláře Krásová&Trnka, můžeme dnes svým klientům nabídnout odborné zastupování zadavatele v úkonech souvisejících se zadáváním veřejných zakázek dle zákona č.137/2006 Sb..
 
V rámci komplexnosti nabídky a klientské podpory máme pro své klienty připraveny vzdělávací programy akreditovaných i volných kurzů právě z oblasti zadávání veřejných zakázek, insolvenčního zákona, velké novelizace Zákoníku práce atd.. Vedle toho poskytujeme klientům právní pomoc a odborné poradenství.
Součástí našeho nabídkového portfolia je i odborná spolupráce při tvorbě projektových žádostí o finanční dotace z fondů EU.
 
Naše společnost stojí na pevných základech praktických zkušeností odborníků, zaměstnanců a spolupracovníků také v oblasti zadluženosti domácností v ČR.  Můžeme uvést řadu úspěšných příkladů z praxe, kdy se nám podařilo  osobní bankroty dotáhnout do úspěšného vyřešení, tedy k  jejich schválení.
 
Agentura vychází z praktických i teoretických znalostí a dlouhodobých zkušeností svých pracovníků, získaných úspěšnou realizací mnoha projektů. V případě zájmu je připravena splnit v krátkém čase Vaše nejnáročnější požadavky nejvyšší kvality.